Vente RCF LF18G401
0
Burgebrach, Bavière -
Informations clés
État
Complet
Argus
Marque
RCF
Description
Livraison possible
B-Stock, RCF LF18G401, 18"" subwoofer, 900 Watt RMS, 8 ohm, 98dB sensitivity, 30Hz - 1kHz, Weight 13,0 Kg, B-Stock with full warranty, may have slight traces of use